| Bogdan12357386748gdhsg a întrebat:

Vreau și eu niste tehnici de masturbare la bărbați pentru orgasme intense cu mai multa plăcere
Cei care au chef de mișto va rog sa nu răspundeți

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa prostiile nu exista asa ceva, masturbarea facuta in exces este foarte daunatoare corpului, cel mai bine gaseste ti alte ocupatii, ce varsta ai de te preocupă masturbarea si orgasmele intense? Pune mina citeste o carte

| Bogdan12357386748gdhsg explică (pentru CristiDinBucuresti):

Să o *** pe bunicata și să îți dau la ****

| RAY a răspuns:

Întârzierea placeri

| Violleta2022 a răspuns:

La 15 anisori vrei tehnici?
Pai nu prea ai ce sa folosesti, decat mainile, dreapta intai si cand ai obosit, schimbi cu stanga.

Răspuns utilizator avertizat
| NataLee a răspuns:

Dry humping with pillow