| elena_8255 a întrebat:

Vreau si eu sa am prieten apropo am 13 ani vreau sa cunosc un baiat de 13-14 ani as prefera sa fie dragut...help si imi place de unul din clasa dar nu stiu daca el ma place help help help dar el o place de o fat din clasa a mea care ea nu-l place si intre ei nu a fost nimic

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Iti sugerez sa iti faci un prieten atunci cand vei fi sigura ca simti pentru el mai mult decat atractie fizica. Nu trebuie sa iti faci un prieten doar ca sa te vada ceilalti ca ai, doar ca sa fii la moda.

7h30

| KatVonB a răspuns:

Si acum ce ai vrea, sa ghicim noi daca te place?

| CrYsS34532 a răspuns:

De unde esti? dk vrei sa afli mai multe bagama prieteni

| CrYsS34532 a răspuns:

Sal zi-mi si me de unde esti ca nu merge sa trimit mesaje sau baga id mew si vb mai multe

| CrYsS34532 a răspuns:

Nu merge sa trimit mesaje baga id mew: cris_the_best_2008

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Da anunt la matrimonialebig grin. Si sa stii ca ce ai scris tu acolo nu e nici o intrebare nici o poveste nici un anunt. Inainte sa-ti cauti prieten caut-o pe profa de engleza sa-ti explice ea cum e cu help-ul thinking Mult noroc la agatat si chestia aia cu colegul de clasa s-o citesti si tu sa vezi daca intelegi ceva ca eu n-am priceput. Te pup:*

| elico a răspuns:

Pai intreaba-l daca te place nu fi timida si eu am trecut prin asta dar am reusit