| dydydydy a întrebat:

Vreau si eu status-uri noi aveti? sa-mi dati?

Răspuns Câştigător
| onlyou a răspuns:

' Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •

xTimpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

happySi daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna

StIll`perfecTT`.`; x.`Nebunieee` si talent`; x. ``; x asta`ii stilul` eii` RecenTT`; X,,•

Nu conteaza parerea celor din jurul meu.Ei spun ca sunt fitoasa, asta e, imi pare rau.

eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x

Daca ai nevoie de mine sunt aici, oricand, pentru tine.

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.

Fundaa? t rog mlt
daca mai vrei spune-mi

1 răspuns: