| ***kiki *** a întrebat:

:* Vreau si eu statusuri de iubire frumoase dar nu din acelea de pe google. vreau sa exprime mai bine sentimentele fata de persoana iubitalove struck.sau site`uri daca stitihappy. plizzz. funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| niko a răspuns:

1. I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine…
2.De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic!
http://sweety-things.weebly.com/ aici sigur o sa gasesti :*