| getutageo a întrebat:

Vreau si eu un mesaj cu te iubesc dar sa fie original. dau funda
multumesc! ::*:*:*:*

7 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Pai ca sa fie original trebuie sa fie scris de tine. Daca tu il iei de aici, nu se numeste altfel decat "copiat"! asa ca, gandeste-te si sigur o sa iasa un mesaj si original si frumos!

| Seby90 a răspuns:

Te iubesc, fa.

| neutrino a răspuns:

Nu poti fi original/a, copiind pe altcineva.

| h3r a răspuns:

Bagă-l de la tine atunci.

| LiVeeee a răspuns:

Dupa cum am mai spus, mai bine nimic decat un copy-paste!winking
doar tu poti sa-l faci original happy

| C26 a răspuns:

Nu mai bine ai scrie tu? happy Ceea ce simti? happy Asa ar fi cel mai frumos, ca il scrii tu, din suflet puppy dog eyes

| Actaar a răspuns:

Fataaaaa, m-am plictisit, arat' si mie o tzata.