| kojuniorinlol2011apocalipse a întrebat:

Vreau si eu un sfat.Imi place mult de o fata din clasa si nu stiu cum sa o fac sa ma placa.Mi-ati putea da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti face o fata sa te placa la comanda si fara sa o si curtezi.

| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu ea pentru început.

| SkyPilot a răspuns:

O privesti, ii zambesti, vorbesti cu ea mai mult, o atingi cand vorbesti cu ea (pe umar, pe brat, pe spate, nimic cu caracter sexual), o faci sa rada, o ajuti. Daca te primeste bine o invite pe afara si ii oferi o floare.

| Eross_Emanuel_1989 a răspuns:

Spune-i ca o placiwinking