| ktyi a întrebat:

Vreau si eu un status, cu tema : "Te besk, dar nu putem fi impreuna!"sad

Răspuns Câştigător
| HaPpyTrEeFrEnDs a răspuns:

Si la ce dracu il mai iubesti daca nu puteti fi impreuna?raised eyebrows

4 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pai eu as zice ca cel mai bun status a fi: DND, HAI PA, prea busy.
Sau: Te iubesc, dar nu putem fi impreuna, si nici nu stiu sa dai PM ca sa-ti zic personal asta.
wow... ce genuial al fost cu statusul numarul 2.

| adelina_9598 a răspuns:

.am invatat ca uneori suntem nevoiti sa facem ceea ce trebuie si nu ceea ce vrem, chiar daca deseori ti'e "dor si doare".

| cipp94 a răspuns:

Decat sa iti zic un status mai degraba te intreb: De ce?, n-are sens, daca chiar l-ai iubi te-ai duce dupa el oricat de departe ar fi. Eu nu cred ca as putea zice niciodata " Imi placi dar mai bine pa" si deci nu as putea sa iti zic un status.

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Te iubesc dar numai putem fi impreuna straight face