| oOoLadyMoOo a întrebat:

Vreau si eu un status pentru situatia urmatoare :
Deci x s-a desp de y. X e cea mai buna prietena a mea Si y e cel mai bun prieten al iubitului meu.
Despartirea lor, s-ar putea sa o provoace si pe a noastra.

Vreau status legat de asta : Ceva de genul sa nu se intample niciodata asa ceva, sa nu ne influentzeze.
In fine, dar nu vreau ceva prea evident.
Vreau ceva de genul : " S-a rupt o ata, dar s-au stricat doua lucrari. "
Ati inteles voi. Funda.

Am nevoie URGEEENT

4 răspunsuri:
| oOoLadyMoOo explică:

@ deea17 :
E Invers. Mie imi e frica sa nu ma paraseasca sad

| Shery a răspuns:

Pune melodia de la Pink - don't leave me!

| justme_3711 a răspuns:

Suntem doar eu tu si restul lumii!

| deea17_7351 a răspuns:

Nu`ti face griji iubirea mea! Ca niciodata nu te voi lasa Cu tine am sa stau mereu esti fericirea sufletului meu

Cum te iubesc azi te iubesc si maine.si poimaine ani de zile! O sa impart cu tine si rele si bune!