| Jesus24 a întrebat:

Vreau un site interesant de unde pot sa iau informatii

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mda.
www.cia.gov
www.fbi.gov
Nu stiu insa ce cauti pe TPU si, mai ales, la "Dragoste si Sex".

| DenizaVonDe a răspuns:

@greece12 : bine iai spus-o!
daca vrei sa iei informatii exista un site pe care il utilizez de foarte mult timp, de pa la 4-5-6 anisori! te sfatuiesc sa utilizezi www.google.ro! este un site pe care il utilizezi si tu si eu si oricine de pe pamanu asta :)! daca vrei o informatie mai profunda, te sfatuiesc sa utilizezi www.tpu.ro! dar din cate observ esti INCAPABIL sa pui intrebarile la categoriile corespunzatoare. asa ca te intorc la www.google.ro! un site care poate fi folosit chiar si de cei mai incapabili utilizatori [exemplu : tu]. Mult succes! vezi sa nu te impiedici de serverele de pe internet!
pa-pa! :)

| marlanuu a răspuns:

Ce fel de informatii am idiotule? nu ai auzit de google?

| HatakeKakashi a răspuns:

Wikipedia,google,dex