| djbl3nd a întrebat:

Vreu sa fac cunostinta cu o fata 14-15 ani, si ar fi de dorit sa joace in point blank sau counter strike!

9 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Bravo.Deci tu iti faci relatii pe Cs.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Alte dorinte mai ai?laughing
lasa-ma sa-ti ghicesc varsta thinking 12 nu? laughing))
astept stupizi rolling eyes.

| xCatastrophe a răspuns:

Una de cauciuc e buna? rolling on the floor

| rolly3342 a răspuns:

Dj blend moldovean prost sa te kish in freza. taci in muuma ta si pleaca in moldova daca nu iti convine in Romania... c8ptil prost ce te-a facut maica-ta...aici nu e site de matrimoniale

| ripperstefan a răspuns:

Si eu vreau sa nu mai fiti prosti da nu se indeplineste asta nu-i site de matrimoniale ba colcarule.Hai go to back de pe site ca esti fraier rau.

| ozana_6012 a răspuns:

Meri mah bateti coasa!

| fCD a răspuns:

Dati 2 palme si revinoti caoe, ca parca tu esti cioroiu' din contextu' astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, succes în a-ți găsi! Bănuiesc că vrei să îți urăm succes.

| nyky106 a răspuns:

Coae sa inteleg. 1)tu iti cauti o fata sa joci counter-strike cu ea? rolling on the floor mi-ar fi jena... 2) asta chiar nu e site de matrimoniale laughing cat despre varsta ta. daca nu ai 12 inseamna ca ai mai putin de 11... sfatul meu: nu-ti mai cauta femei pe TPU laughing