| luminita_8938 a întrebat:

Weekend-ul acesta, prietenul meu m-a chemat la el acasa, vinerea seara, ca sa stau cu el, ca parintii lui pleaca si nu se intorc pana luni. Mereu am vrut sa avem intimitate sa fim doar noi 2 dar acum nu stim ce sa facem cu atata liber si ca avem locul la dispozitia noastra. Ce idei aveti? big grin

11 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Fa tu o atmosfera romantica, cumpara multe multe luminari, aprindele, stinge lumina, principalul sa ai un parfum dulce si placut, apoi totul decurge de la sine... iar daca tot ajungeti la sex sa fie unul soft si romantic.

| cryssa a răspuns:

smug
tu ce crezi?laughing
o sa stati, o sa va uitati la ceva romanticsmug... apoi SEXdevil

| crysty08 a răspuns:

Incercati sex nu stiu jocuri erotice tandreturismug

| YourDailyApple a răspuns:

Pai ia-ti atunci toate cele necesare pentru un weekend : pijamale, perna sau patura daca nu iti convine sa dormi pe asternuturile altcuiva thinking Cel mai bine e sa iti iei si o plasa cu mancarurile, filmele si muzica preferata. In rest totul va decurge de la sine, o sa va vina idei.

| SpEEdz0r a răspuns:

Depinde cati ani ai?! Daca ai 18+ iti recomand Durex sunt foarte rezistente!

| AmericanHistoryX a răspuns:

Pai o sa ai de ales intre sex...sex si sex

| Noname69 a răspuns:

O sa vezi tu cand o sa fii acolo, iti dai si seama ca o sa faceti sex happy,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti vorba aia:
sta leul flamand langa carne si nu gusta din ea...laughinglaughing
logic c vrea sexutzlaughinglaughinglaughingde asta te cheama l elbig grin

| SexyGirl_7792 a răspuns:

Pai eu stiu daca tot aveti ocazia sa aveti si voi un weekend numai pentru voi faceti si voi ceva romantic surprindeti-va unul pe altul asa e frumos si mi se pare ceva interesant.Sa stii ca nu totul se rezuma la sex astia cred ca is obsedatilaughing

| gargariza a răspuns:

Incearca sex laughing

| manu33ato a răspuns:

Daca este baiat de treaba si ai incredere ...se poate.