| Beliinda a întrebat:

X. Buna. prieteenuul meeu vrea sa ma sarutee. si eu n`as vrea sa gresesc. :-s. in plus nici nu prea stiu cum sa sarut si ce sa fac? Avand in vedere ca va fi primul meu sarut... iar la el al doilea. :-s. Voi cum ati facut la primul sarut? Imi puteti explicaa? Raspunsul care e cel mai detaliat si din care inteleg ceva primeste funda. love struck

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai o respiratie proaspata, foloseste un balsam hidratant de buze (poti sa folosesti unul cu aroma dulce, pentru placere mai mare). In momentul in care el se apropie te tine sa te sarute, inchide ochii, deschideti putin gura, apoi lasa-te condusa de el. Sarutul nu se invata, se simte. Fiecare persoana, are propiul stil. Trebuie sa tii cont doar de cateva lucruri de igiena..atata tot! Mult succes!

4 răspunsuri:
| Christtine a răspuns:

Deci nu ai ce s faci mai mult decat sa te lasi condusa de elhappy si daca e a 2-a oara pentru el. e ok. lasati-va purtati de moment. nu se poate explica prin scris.batting eyelashes mai ales daca e primul sarut o sa ti se para frumos oricum ar fihappy nu te gandi la teorie pentru ca nu exista o definitie anume: "Sarutul perfect"happy fa ce simtihappy
pupii:*

| mona a răspuns:

In momentul respectiv, lasa te dusa de val si nu fi stresata si totul va decurge normal

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Cum m-am sarutat eu nu prea conteaza, primul meu sarut a fost unul plin de iubire, la care de emotie nici nu am participat, insa sa stii ca nu l-am avut cu cine trebuie. Asa ca sarutul ala a declansat un intreg razboi in viata mea.
Tot ce pot sa-ti spun e ca nu poti sa inveti sa saruti. E o actiune ce vine de la sine si vine pe moment, nu e ca splatul pe dinti sau facutul temelor. E o actiune care te face sa-ti pierzi mintile, si care te duce undeva depare. Nu poti invata ceva ce creezi tu pentru prima data. cand iubesti nu poti sa te controlezi pur si simplu de lasi in voia sortii. Asa ca nu-ti face griji, totul o sa fie bine, vine de la sine si o sa vezi ca daca nu te stresezi o sa-ti placa mai mult decat daca o faci. Bafta!

| cutzubica a răspuns:

Cu Grija laughing))