| angel_2962 a întrebat:

angry HEY TPU cum pot sa-mi schimb parola? pentru ca intr-o zii am deschis calculatoru si messu imi intra auomat... din start mi-a aparut ca parola e gresita si daca vreau sa mi-a schimb scrie "sorry... si ceva de genu ca sunt online " si eu nu sunt angry si acum mi-a aparut "Sorry, this account is temporarily locked" si nu stiu cum dr*** sa o regasesc plz va rog moooolt [dau funda] scuze de categoriebig grin >:" tongue

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
bafta!