| Romancutza a răspuns:

laughing Foarte tarerolling on the floor

Da tare milosi mai suntem noi romani.Am facut cate si mai cate cauze nobile(pentru parlamentari, hoti si idioti care nu stiu cat fac 1+1)

Scuzati exprimarea jignitoare.

| bluesky a răspuns:

Tareee

| raisa1993maria a răspuns:

Da foarte tarelaughing
era de asteptat:p, Dragoste si Sex e cea mai utilizata categorie cu cele mai multe intrebari

| Cretaker a răspuns:

So, yah.

Yukiko-chan

| 인스피릿 a răspuns:

Păi, având în vedere faptul că tu postezi această întrebare la categoria Dragoste & Sex, nici nu mă mir că sunt atâtea întrebări care nu-și au rostul aici. Anyway, good point.

Răspuns utilizator avertizat