| tilll a întrebat:

Ziceti-mi cateva locuri salbatice unde pot face sex... funda

15 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

In cotetul cainelui.

| ShowTim3 a răspuns:

Ce vrei ma? ai zis "locuri salbatice "

| VacutzaRoscata a răspuns:

Pe bloc,sub masa, pe capota masinii cand merge, etc love struck

| Lorenada a răspuns:

Intr-un copac...

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Langa vulcanii noroiosi din Prahova. Poate te si vede cineva si e foarte interesant. laughing

| Angelofdarkness862 a răspuns:

In clasa pe catedra...ce amintiri frumoase laughing

Răspuns utilizator avertizat
| QuizMaster a răspuns:

In cada,pe covor,in dulap,pe scara blocului,la iarba verde,pe masa de bucatarie, pe acoperis, la subsol etc...

funda?

| Umbra3 a răspuns:

Cum o zis norton in cotetul cainelui mai salbatic de atat nu gasesti

| ZuZu_5648 a răspuns:

Bah pe o barca faci sex de mori dar ti-as sugera sa stati mai la umbra ca dupa transpirati
eu asa am facut sex cu prietena mea si facem sex mereuwinking bafta

| Eu_4595 a răspuns:

La mt in gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jungla rolling on the floorrolling on the floor

| TROLLFACE_3628 a răspuns:

Locuri salbatice? hmmmm...in salbaticie, in savana?! in rezarvatii naturale protejate de UNESCO...

| EuCiocolataVanilata a răspuns:

In lift,in tren,in padure,la scoala,pe casa la bunica,la apa,la malul mari,in masina,la cinema,in taxi,in club,pe o barca, in avion,intr-un loc public,in pisicina, in hamac, etc etc