| hitsugaya1 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum as putea sa sparg un cont de HI5...pls dau funda+vot...scuze categoria

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Si dupa deschizi subiect cum spargi si unul de YAHOO :-)

| Alissya97 a răspuns:

Uuu,of chiar te chinuie spartu'? sparge-ţi capu.Scuză-mă care este rostul spartului unui cont de Hi5, yahoo or others? Chiar ai o problema,mai bine, în loc să fii aici pe TPU cerând ajutor pentru spargerea unui cont de hi5, doamne ajută,mai bine,du-te şi spage-ţi capu,e mai rapid,mai uşor şi nu trebuie' să scrii delocsmug, tentant, nu?smug

| Alissya97 a răspuns:

Păi atunci cel mai bine ar fi să stai în băncuţa ta şi să o rogi să şteargă poza care după tine ar putea să-ţi aducă necazuri. Deci mai bine îi spui frumos să şteargă poza decât să îi spargi contul.Îţi doresc multă baftă!

| AndutzaAndu a răspuns:

Cu ciocanu am vrut să zic și eu. laughing

| xDudeee a răspuns:

Cu ciocanu`!laughing

| FreakzoO a răspuns:

Iti trebuie un hack. uite http://hacking.3xforum.ro/post/1664/1/first_hi5_hack/ jos la comment-uri ai detalii.

| hitsugaya1 explică:

DeniSsa daca chiar te intereseaza o prietena de-a mea a pus o poza care nu are ce cauta pe hi5 ori facebook... poza aia a putea sa-mi aduca probleme asa ca de asta vreau sa ii sparg contul ca sa sterg poza