| Doesntmatterbro a întrebat:

Ziceti-mi si mie daca ma place fata asta si ce ar trebui sa fac. am chemat-o la cinema la un film numai noi doi si nu a venit ca n-are bani am chemat-o la un suc nu vine ca cica n-are bani si la scoala povestesc cu ea ma inteleg bine am stat cu ea in banca radea la glumele mele si am chemat-o la cabana si am intrebat-o daca vrea senzati intenselaughing ea a zis ca vrea sa ramana virgina pana la 17 ani ca sa nu fie cica o curva si am mai chemato la biliard maine si a zis ca nu stie daca vine ca n-are bani da i-am zis ca fac cinste si a zis ca nu stie da azi a mers in oras facandui cineva cinste. ce ziceti sa renunt la ea daca nu dati-mi niste sfaturi cum sa ma comport cu ea maine sau ce sa fac ca sa o fac poate sa ma placa ii putin punkeritza si ii place baieti cu par lung si unpik emo pe atunci ii placea de mine si tot zice sa imi las parul lung. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Vezi intai daca iti place de ea cu adevarat. Adica daca tu nu esti rocker ai putea sa devi pentru ea? daca nu renunta si gasesti o fata care sa aiba mai multe in comun cu tine.
daca iti place cu adevrata de ea numai vorbi despre senzatii tari pentru ca o sa creada ca doar asta vrei de la ea. poti sa o scoti doar l o plimbare undeva unde nu are nevoie de bani, cumparai ceva lupta pentru ea DOAR DACA TI LA EA CU ADEVARAT.

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Spune-i sa-ti spuna sicner daca te place sau nu! Sau macar sa-ti dea o sansa, pentru un suc, un film ceva fa tu cinste! Poate chiar nu are bani insa sa fim seriosi 2-3-4 lei acolo.si alocatia pana la urma! Ok poate sa fie adevarat ca nu are insa, eu ma duc pe drumul ca sunt doar niste scuze penibile. Vorbeste sincer cu ea sa-ti spuna adevaratul motiv pentru. care te refuza? Poate este un alt baiat, sau place pe cineva. sau pur si simplu nu vrea sa incerce o relatie, sau nu te place!

| UbexFlo a răspuns:

Renunta la ea ca vad ca te tot evita. Daca e punkeritza si e pustoaica, nu prea stie ce vrea de la viata asa ca ia-ti o fata normala tongue
Pa, pa!

| VirusS97 a răspuns:

Poty sa-mi zici cm o cheama? poate o cunosc lol

| LaurLS a răspuns:

No way prietene. E clar din ce ai povestit pe aici ca nu duce nicaieri incercarea ta. Totusi atatea refuzuri unde crezi ar putea duce? Bafta sa fie laughing

| hardybyt a răspuns:

Baiete, sfatul meu este sa o lasi, si sa gasesti o fata normala.happy

| Doesntmatterbro explică:

Mersi fratilorbig grin si surioarelor:X as lasao balta am fost prea mult printu pe cal calare mai bine abordez direct si ma pun cu cine apuc. Is dragut amabil intotdeauna glumetz nu imi bat joc de absolut nimeni indiferent ce ar fi si sunt foarte protector fata de persoana iubita si chiar de prieteni ma duc la sala chiar si la solar ma straduiesc prea mult o las balta cu ea poate i prea mult si nu is deloc figurant sau cv de genu si am renuntat la smecherie de baietasi de cartier chiar pentru ia poate is prea bun

| FeelTheMusic a răspuns:

Eu zic sa o lasilaughing "n-am bani" gen: lasa-ma in pacelaughing si poate vrea sa fiti doar amici...dar eu zic sa o intrebi daca te placewinking

| XxRoxanaxX a răspuns:

Trebuie sa te apropi mult de ea...adica sa.afli ce ii place, ia-o usor nu o invita direct la intalnire e total aiurea...incepe de jos
Mult Succes!big grin big grin

| adinutsa a răspuns:

Eu spun sa renunti pentru ca te evita mereu cu scuza ca nu are bani.oh go on cauta o fata normala.oh go on.