| Leonardo111 a întrebat:

Ziceti-mi si mie faze amuzante traite de voi dau fudna+vot dati va rog mai mult scuze de categorie

3 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Posteaza la comics...Nu te scuzam ca ai gresit categoria,

| ViViAnALaNa a răspuns:

Am venit o data de la scoala si nu am avut cheie la casa, am sunat-o pe mami si pana a venit ea acasa nu am mai avut rabdare asa ca am luat o scara si am intrat pe geama in casalaughing, sau acelasi lucru mi s-a mai intamplat dar veneam de afaralaughingSau m-am dat cu rolele si vorbeam cu un baiat si zice el catre mine: ai grija sa nu cazi ca si Ade(ea e o fata) si zic eu : Neee Ade e incepatoare si chiar atunci am cazut si am dat cu rola in piciorul baiatuluilaughing

| Radu_2790 a răspuns:

Mi s-a sculat ***big grin.Cea mai amuzanta chestie din lumestraight face