| aalleexxyyaa a întrebat:

Ziceti-mi si mie pe scurt cum sa cuceresc un baiat. Dau funda...

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Se spune ca baiatul trebuie sa faca primul pas dar cine spune de fapt? E de ajuns doar sa ne salute", sau "Sa ne roage sa ii luam o bere" ori "Sa se imbrace provocator", Asta spun baietii! Dar trebuie sa faci pe indiferenta! Cu cât te laşi mai greu, cu atât mai plictisit s-ar putea să fie şi partenerul tău. E ok să nu oferi totul pe tavă încă de la prima întâlnire, dar nici nu trebuie să exagerezi cu indiferenţa. poţi să-l pierzi, dacă nu reuşeşti să te faci remarcată la timp.Cel mai bine ar fi să nu-i spui totul despre tine chiar de la început. Fii mai secretoasă, evită răspunsurile la anumite întrebări şi învăluie-te într-o umbră de mister. Aparent, nu eşti chiar atât de deschisă pe cât pari şi îţi cam place să ascunzi nişte lucruri. Lui nu prea îi place atitudinea asta şi s-ar putea să spună "Pas"!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ii dai doi pumni si-l bagi in pat!

| m1xa3la a răspuns:

Incearca sa fii indrazneata, glumeste si fal sa simta bine in preajma ta.nu totul depinde de felul cum arati incearca sa fii tu insusi... daca vezi k nu merge incepi tu si fa-i complimente si da-te la el... bafta

| faost a răspuns:

Sincer, nu mai suntem ca in anii '90 sa mergem la film, sa ne spunem povesti romantice si chestii de genul. in ziua de azi... daca o persoana arata bine... te dai direct la ea. schimbi 2 3 vorbe si apoi "sari" pe ea. Nu ai cum sa il cuceresti, doar poate sa ii arati ca iti place de el, restul depinde de el.