| zSchizophrenic a întrebat:

Zilele astea am hotărat împreună cu prietenul meu să ne începem primul` contact sexual. Da` deşii sunt absolut sigură că îs pregătită am nişte temeri în legătură cu durereasadŞii cum s`o fac. E prima dată şii la mine şii la el.Cum să reacţionez? Dau funđăbig grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reacționezi cu momentul, vă descurcați voi, o să fie un pic dificil prin lipsa de experiență dar cu trecerea timpului o să vă simțiți bine împreună în dormitor.
Să nu uitați să folosiți prezervativul ori de câte ori vă iubiți, vă ferește de sarcină nedorită și boli cu transmitere sexuală (B.T.S.).
Iubiți-vă tandru!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Preludiu şi folosiţi un lubrifiant pe bază de apă.
Prin folosirea acestuia se poate evita durerea în timpul actului sexual şi plus de asta te ajută să previi ruperea prezervativului.

Baftă!

| Allexis a răspuns:

Daca astea sunt temerile si e si el virgin, mai bine ar fi sa evitati sexul. Nu de alta, da` acusi vii pe aici si plangi ca s-ar putea sa fii insarcinata.

| Isabela_6206 a răspuns:

Incercati un preludiu foarte lung pana te exciti si te uzi. Daca vrei bei ceva alcool inainte si s incerci sa iti intre usor si el sa fie gingas cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca o sa t doara, ft ft tare, chiar si a doua oara.
Cat despre c trebuie sa faci...stai lin ca totul va veni d la sine, mai ales daca e si dragoste la mijloc.
Spor la treabawinking