| Încrucişătorul a întrebat:

1) Daca termin la 'Comunicare si Relatii Publice', ce optiuni as avea in alegerea unei slujbe?

2) La 'Economia comertului, turismului si serviciilor', se face matematica de baza sau avansata? Si, la fel ca la 1, ce optiuni as avea in alegerea unei slujbe? (totul in afara de ce tine cont de turism)

Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GabrielaIoana a răspuns:

O sa iti raspund pe rand:
1- specialist relatii publice, relatii cu presa sau comunicare interna(poti lucra la nextgen sau la posta de exemplu)
2.Se face matematica de baza.
Poti lucra la agentii de turism, la hoteluri, ca vanzator, inspector la calitatea produselor in cel mai bun caz.