| anonim_4396 a întrebat:

1.La ce materii dau teza la filologie? Dar la mate-info?
2.Din ce o sa dau bacu la filo, dar la mate-info?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

1. La mate-info dai teză la: română, matematică, informatică și o materie la alegere dintre: chimie, fizică și biologie.
La filo dai teză la: română, latină, engleză și la alegere dintre istorie și geografie.
2.La mate-info dai BAC-ul la: română, matematică și o materie la alegere dintre: chimie, fizică, biologie și informatică.
La filo dai BAC-ul la: română, istorie și o materie la alegere dintre: geografie, logică, psihologie, economie, filosofie și sociologie.

1 răspuns:
| alex10ro a răspuns:

La mate-info dai si competentele digitale: powerpoit, word, excel etc