| DjSergyu a întrebat:

3.Cine imi spune niste bancuri foarte frumoase?

Pentru cel mai amuzant banc FUNDA & VOTwinking

5 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

1.Viitorul suna bine,
pacat ca nu raspunde nimeni

2.Un student se duce la cantina si singurul loc liber este langa un
profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune :
-Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde :
-Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai
grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma,
profesorul il intreaba :
-Vezi pe drum un sac de minte si unul de
bani. Pe care il iei?
−Pe cel cu bani.
−Eu l-as lua pe cel cu minte.
−Fiecare cu ce n-are…

| AngelaZero a răspuns:

Americanu: my name is john cuncoy
romanu: eu sint ion cu amandoua

naiba stie...cauta pe http://topfun.ro/ parca era

| Larysweety a răspuns:

Un om intra in dormitor cu o capra in brate, sotia lui era intinsa in pat, citind o carte.
Omul spune: -Uite draga asta este vaca pe care o f** cand tu ai migrene,
Sotia raspunde: -Daca n-ai fi asa de prost poate ai realiza ca aceasta este o capra.
La care omul nostru zambeste: -Daca n-ai fi asa de proasta ai realiza ca vorbeam cu capra……

| Larysweety a răspuns:

Un om intra in dormitor cu o capra in brate, sotia lui era intinsa in pat, citind o carte.
Omul spune: -Uite draga asta este vaca pe care o f** cand tu ai migrene,
Sotia raspunde: -Daca n-ai fi asa de prost poate ai realiza ca aceasta este o capra.
La care omul nostru zambeste: -Daca n-ai fi asa de proasta ai realiza ca vorbeam cu capra!laughing

Ziua de nastere a doi frati gemeni, unul optimist si celalalt pesimist.Pesimistul primeste cadou de la parinti un trenulet electric iar optimistul o baliga de cal.
Optimistul il intreaba pe pesimist:
-Tu ce cadou ai primit?
-Pai ce sa zic, am primit un trenulet electric…
-Si esti multumit?…
-Ce sa zic asa si asa…
-Pai de ce? Fii ma bucuros! zice optimistul.
-Cum sa fiu, daca se strica? Trebuie sa ma duc cu el la reparat? Cine stie daca gasesc pe careva sa mi-l repare? Cine stie daca o sa vrea sa mi-l repare…daca pe drum pana acolo da vreo masina peste mine? Ha, ce zici? Daca mor? Vezi ce se poate intampla din cauza unui nenorocit de trenulet electric? Dar tu, tu ce-ai primit?
Optimistul raspunde:
-Ma, eu am primit un cal, da nu-l gasesc!rolling on the floor

Ion si Maria la maternitate:
- No Marie, ce avem?
- Baiat.
- No, si cu cine seamana?
- … degeaba-ti spun, ca nu-l cunostilaughing

Ardelenii se hotarasc sa declare razboi Chinei.
La un moment dat unul dintre ei ii atentioneaza pe ceilalti:
- Ba, da’-s milioane!
- Da’ chiar ba, unde-i ingropam?rolling on the floor

Merge tiganul la preot sa se spovedeasca si vede cum acesta-si aseaza ceasul jos, langa el. Tiganul ingenuncheaza si ia ceasul. − Ce-ai pacatuit? il intreaba preotul. − Fur, parinte... − Spune ca ai furat nu ca furi! Tiganul baga ceasul in buzunar. − Am furat parinte. − Ce-ai furat fiule? − Un ceas... − Si l-ai dat inapoi proprietarului? − Vi-l dau dumneavoastra parinte! − Ei, nu mi-l da mie, da-l proprietarului! − Am incercat, dar nu l-a vrut inapoi. − Pai in cazul asta pastreaza-l, fiule.laughing