| SingleForOne a întrebat:

A făcut cineva cursuri de la Link Academy si/sau Business Academy?

Văd că prețurile sunt exagerate, dar dobândești cunoștințe serioase și ești privit "super" de către angajatori?

Răspuns Câştigător
| TFL007 a răspuns:

Stai dreacului departe de teapa aia omule, am patit-o pe pielea mea, a trebuit sa ii reclam la OPC sa imi reziliez contractul, cauta pe net despre ei documenteaza-te mai mult, recenzi false... ce sa dobandesti intr-un an, cursuri de IT ce necesita pe putin 4 ani! am fost eu dobitoc, daca vrei sa fii si tu N-AI DECAT. e stipulat in contract ca dupa ce incepi cursurile esti nevoit sa achiti toata suma daca vrei sa renunti E o mare PACALEALA

| Adrianv24 a răspuns (pentru TFL007):

A fost nevoie sa achiti toata suma pentru a rezilia contractul?

| TFL007 a răspuns (pentru Adrianv24):

Tocmai ce am zis ca i-am dat pe mana O.P.C-ului si mi l-au reziliat in 2 timpi si 3 miscari...300 de euro e rezilierea

| Adrianv24 a răspuns (pentru TFL007):

Mersi, si scuze ca sunt mai greu de cap, dar de ce costa 300 euro? (Si eu sunt in aceeasi situatie si nu vor sa rezilieze)

| TFL007 a răspuns (pentru Adrianv24):

Pana sa incepi cursurile, ti se cere 300 de euro sa reziliezi iar daca incepi asa zise cursuri, referitor la data cand incepi ''scoala'' daca vrei sa renunti platesti toata suma integral numai retin cat e 1000 sau 1500 de euro rolling on the floor pentru ca e scris in contract, strecurat greu de gasit NISTE HOTI ORDINARI

| AndreiFlo a răspuns (pentru TFL007):

Salutare sunt în aceeași problemă, am nevoie de ajutorul dvs pentru a îmi explica cum ați scăpat de contract, vreau să depun și eu o reclamație la OPC dar nu știu care sunt pașii, și ce trebuie să le atașez la dosar pentru dovezi. Vă rog frumos dacă puteți să mă contactați în privat la adresa de e-mail vedetelainterviu@gmail.com pentru a face schimb de numere să discutăm pe Whatsapp. Vă mulțumesc încă o dată.

6 răspunsuri:
| TFL007 a răspuns:

Cei mai mari jegosi, m-au cautat si in kur sa afle motivele pentru care vreau sa reziliez contractul, dar si eu idiot, cum am putut fi orbit de ''teapa'' asta auzi cursuri internationale de IT care le dobandesti intr-un an de zile, cursuri traduse din nu stiu ce limba serbia mortii lor