| GPA a întrebat:

Accidental am luat 2 pentru temă nefăcută. I-am și spus profei că a fost o greșeală, n-am știut ce tema avem, n-am înțeles, iar colegii nu mi-au dat-o/nu mi-au răspuns.

Catalogul este încă în lucru, acum toți au un catalog provizoriu. Sper sa nu treacă acest 2 in catalogul oficial. Doar n-ar face așa ceva. Mi-am făcut tema de ieri pentru astăzi, i-am arătat caietul. Totul a fost ok

Nu vreau să-mi stric media cu acel 2, sper să nu-l treacă în catalog. Am înțeles că profii pot lua decizia de a le trece sau nu, din catalogul provizoriu.

Răspuns Câştigător
| DeathIncarnate a răspuns:

laughing
Iarta-ma pentru ras, dar nu m-am putut abtine.
Nu o sa-l treaca, asa faceau toti la inceput.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sunt prostiile acestea? Este normal daca nu inveti sa ti dea 2 doar nu crezi ca profa va crede tot ce spui tu. Tu ai obligatia sa inveti si sa ti faci tema, nu ti o faci ai 2. la fel ca la servici cand lipsesti sau nu faci nimic seful i ti taie din salariu.

| GPA explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mi-a răspuns nimeni când am cerut tema. Am făcut altceva. Te doare la basca prietene, nu-ncerca sa dai sfaturi eronate, exact așa cum a fost și răspunsul tău evaluat.winking

| Vvistula a răspuns:

Nu cred ca o sa-l treaca, a vrut doar sa te sperie.

| BucurCristina a răspuns:

Asta nici nu e o intrebare, macar.