| geanina3 a întrebat:

Acum ca a inceput scoala, as vrea sa intreb pe cineva care sa imi zica ceva... notele elevilor la testele initiale se vor trece in catalog? si un link as dori cu legea, si restul legilor din acest an scolar 2011. funda

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Notele nu se vor trece in catalog si nici nu vor fi facute publice, doar elevului si parintelui personal. Daca vrei sa mai citesti si alte lucruri legate de legile din invatamantul de anul acesta, intra pe www.edu.ro
O zi buna!

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Notele nu se trec în catalog.
Ia vezi, verge?
www.edu.ro
Baftă!

| blueangel99 a răspuns:

Nu se trec, sunt date doar ca să vadă profii cât de pregătiţi sunt elevii
www.edu.ro
Ia vezi, merge?

Răspuns utilizator avertizat
| Tsunade99 a răspuns:

Notele de la testele initiale nu se pun in catalog, doar se verifica cunostiintele la inceput de an.

| Annalina99 a răspuns:

Nu se trec.

| pufosheniapufoshenia a răspuns:

Nu se vor trece... problema asta o aveam si eu da am aflat ca nu se trec deci stai calmahappy oh go on

| Mirunaxa a răspuns:

Stai linistita notele de la testele initiale nu se vor pune in catalog dar totusi e bine sa iei note mari astfel profesori te vor lua de bine iar legile sunt destul de usoare in principiu stiu ca semestrul se ter inainte de vac de iarna...iar daca vei depasi 100 de absente ti se va taia alocatia restul raman la fel. funda?

| roxas a răspuns:

Nu o sa se ea dupa ele ca sa accentueze ce nu prea stiti