| Shor_Miky_1992 a întrebat:

Acum ceva timp, profa de romana ne-a zis despre un club de lectura care are legatura cu editura Art si cu site-ul www.eucitesc.ro. Faza este ca site-ul nici in ziua de azi nu este deschis, desi era programat sa se deschida pe data de 30 aprilie. Unde pot afla mai multe date despre deschiderea site`ului? Sau macar unde pot intreba despre ea?

Răspuns Câştigător
| sirbu00 a răspuns:

Si noua ne-a zis de clubul asta.nu stiu cand s-a deschis, dar acum e 4 decembrie 2012 si e deschis

1 răspuns:
| AlaskaWF a răspuns:

Site-ul s-a deschis, dar trebuie sa ai si cod.