| berserkerul a întrebat:

Acum sunt in clasa a 12 a si as dori sa ma inscriu la 2 facultati. Atat la facultatea de biologie cat si la cea de geologie, credeti ca este posibil? Apropo sunt din Cluj! Astept pareri, argumente procontra!

Răspuns Câştigător
| Laryssaa3 a răspuns:

Da, normal ca este posibil. Poti sa te inscrii la cate vrei, doar sa tii pasuhappy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, este posibil.

| Laryssaa3 a răspuns:

Doar ca trebuie sa platesti o taxa de inscriere la fiecare facultate, iar daca nu intri la una dintre ele pierzi banii.