| KiddoRahova a întrebat:

Afisarea rezultatelor computerizate din cadrul evaluarii nationale este pe 19 pe internet sau tot pe 20 cand se afiseaza in scoli. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, în data de 19 Iulie ar trebui să se posteze pe net rezultatele repartizării computerizate şi în 20 Iulie la Avizierul liceelor!

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In 2015 rezultatele repartitiei computerizate au aparut intai la scoli si apoi pe edu.ro(portal SEI).In acest moment, portalul SEI afiseaza numai ierarhia pe judete a candidatilor sortati descrescator dupa media de admitere(clik pe "ierarhia la nivel judetean" din link:http://admitere. edu.ro/)

| farmacia a răspuns:

Vor aparea pe 19 pe internet, si pe 20 la scola ( asa ni s-a spus la scola)