| anonim_4396 a întrebat:

Ai fost vreodata jignit de un profesor fara motiv?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Demult

| T0T a răspuns:

Mereu există un motiv însă motivul nu e întotdeauna bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Alfred0703 a răspuns:

Profesoara de mate in fiecare zi ne face prosti, dar ea nu realizeaza ca ea nu e la nivel de mate-info si ca nu stie sa predea. Apropo, trebuia sa fie in pensie de 6 ani, deci iti imaginezi ce baba comunista avem.

| Valentina400 a răspuns:

Buna! De multe ori, mai ales de profesoara de matematica! In plus, ne spune ca nu o sa ajungem nimic in viata si multe alte lucruri.Pe deasupra, nici nu stie sa ne explice lectiile si are pretentii ca noi sa stim matematica.Consider ca niciun profesor nu ar trebui sa jigneasca elevii, cat si invers. Daca un elev a facut ceva rau, nu ar trebui jignit, ci pur si simplu sa i se scada nota la purtare!

| Ihatecoffe a răspuns:

Da, dar rar