| anonimathebest a întrebat:

Ajutor! Am pierdut o carte de probleme si am tema de acolo! Si nu o gasesc!

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Daca ai cautat-o peste tot si chiar nu ai gasot-o suna la un colega sa-ti dicteze probeleme.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ti-a furat-o Miley. Cealalta Mileywinking

| Locre a răspuns:

Simplu... du-te la un coleg si imprumut-o.

| Green a răspuns:

Si ce ne zici noua? In primul rand ar trebui sa fie o intrebare aici, iar in al doilea rand vrei sa venit la tine acasa si sa iti facem curatenie?
Suna un coleg sa iti dicteze tema prin telefon sau daca are vreunu scanner sa iti scaneze pagina si sa iti trimita tema pe mess.

| Minnie_8765 a răspuns:

Ok...si cu ce scop e pusa intrebarea asta?

Noi nu ti-am luat cartea, daca asta intrebi.

| anonimathebest explică:

Am sa sun pe cineva

| craniul a răspuns:

Nu te putem ajuta la intrebarea astawinking

| alexaalexandra a răspuns:

Si noi ce putem face?
imprumut`o sau cumpar`o

| angelinthedark a răspuns:

Doar nu vrei sa iti cumpar eu cartea omule, cumpara-ti alta, caut-o pe aia sau imprumuta de la cineva ca vrei sa iti fac? Ce oameni...

| M.D.Eveline a răspuns:

Da-ne web sa vedem camera

Răspuns utilizator avertizat