| ElenaMaria1 a întrebat:

Ajutor! Nu pot intelege matematica deloc, si am examenul peste 2 luni. Ce sa fac? cum sa invat mai rapid si sa inteleg acest obiect greu? Ce sfaturi imi dati?

8 răspunsuri:
| ElenaMaria1 explică:

Fac si meditatii de 2 ani laughing

| iInfinityDarkness a răspuns:

Poti sa iei meditatii sau niste pastile ti-as recomanda.De preferat memo plus

| Irinushh a răspuns:

Pai daca faci si meditatii inseamna ca trebuie sa iti cauti un alt profesor, unul mai bun. Sau poate ca tu chiar nu intelegi nimic si poate chiar nu stii unele lucruri de baza...
Vorbeste cu profesorul tau particular si explica-i ca trebuie sa stea sa iti explice mai bine pana o sa te faca sa intelegi...

| alexfunjohncena a răspuns:

Eu zic sa fi mult mai ateta si concentrata doar pe matematica adica pastilele nu ajuta deloc ia multe vitamine si fi cat mai concentrata pe ceea ce vrei sa faci! Funda

| Butterfly007 a răspuns:

Si eu am examen anul asta. Si cu matematica, chiar ca nu ma impac. :-s

| anna000000 a răspuns:

Poti incepe meditatii la matematica...alta solutie nu prea stiu... funda?batting eyelashes

| Orita_Ancuta_1998 a răspuns:

Ia memo puls.

| adi666 a răspuns:

Schimba materia de examen.Este greu sa inveti matematica in 2luni, fara pastile, nu ajuta.