| anonim_4396 a întrebat:

Am 70 de absente nemotivate dar trebuie sa îmi motiveze câteva dintre ele și eu știam ca la fiecare 20 de absente se scade un punct, ar trebui sa am nota 7 acum dar directorul a zis ca se aplica regula cu 15% la fiecare materie. Adică vrea sa zică ca dacă am și absente nemotivate tot se pun și s ar puterea sa repet anul e normal?

5 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Te duci la directorul scolii.

| bogdyZ a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Pai el mi-a zis

| AdrianaBacescu a răspuns (pentru bogdyZ):

Pe ce clasa esti?

| bogdyZ a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

A 12 a

| Standt a răspuns:

Daca ai lipsit asa mult, e normal sa repeti anul.
Inteleg ca nu ai stat in spital, ca atunci erau toate motivate. Si faceai scoala on-line.