| gerasaslan a întrebat:

Am auzit ca anul acesta vom da o testare de tip PISA in locul tezelor unice, imi poate spune cineva ce sunt aceste teste de tip PISA? Multumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

Acelasi lucru l-am citit si eu de pe www.edu.ro, dar nu stiu cat e de adevarat! Cine stie ce le-o mai trazni prin cap astora de la minister :))

| annda a răspuns:

Testarea PISA se da oricum s-a dat si pana acum dar nu in locul tezelor unice. E un test care analizeaza logica si comportamentul elevilor, a celor "7 ani de acasa".

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Si eu am dat test Pisa la liceu si rezultatele vin in 2 anirolling on the floor
rolling on the floorrolling on the floorSi e posibil sa nu le aflam niciodata...niste porcarii!

| mirceasilvyu a răspuns:

Nu mai au ce face parlamentari si inventeaza si inventeaza si tesetaza testeaz pe cine pe cobaihappy Mi sa zis de profesorihappy