| camelia_danculescu a întrebat:

Am auzit ca la Facultatea de Litere se fac cursuri si in weekend – e adevarat?

Răspuns Câştigător
| alex_paus a răspuns:

http://www.unibuc.ro/uploads_ro/35710/limba_romana_A__anul_I_08-09.pdf - Aici e orarul pe anul I, nu apare niciun curs in weekend.

3 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Nu numai la faculatea de litere.sunt mai multe facultati la care se fac cursuri in weekend si asta pentru ca sunt profesorii ocupati in cursul saptamanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

| Ana_vinczefi a răspuns:

E adevarat. Eu am terminat Literele si faceam cursuri uneori sambata. Nu stiu daca s-a mai schimbat ceva, totusi.