| RoxXa a întrebat:

Am auzit multe zvonuri cum ar fi ca ema, cleo au murit... imi puteti spune si mie dc si cum? >>fundita:::

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Nu au murit. Sunt amandoua bine.

| Dragosgan a răspuns:

? cine sunt astea? iar plangeti de desene animate sau a murit cu adevarat cineva?

| Kanpeki a răspuns:

Cine sunt Ema si Cleo? laughing

| dya22100 a răspuns:

N au murit
si eu am pus intrebarea asta si mi sa raspuns la fel
gurile rele spun asta
nu ai vazut ca a aparut un nou sezon h2o?
numa ca ema face filmari pentru alt film happy... sper ca te'am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au murit mah ca altfel scria peste tot in ziare si reviste bine mai mult din Australia dar zic asa ca nu trebuie sa crezi tot ce se spune despre ele cum ca au murit sau ca se drogheaza sau ca una din ele bea ci trebuie mai intai sa cauti bine pe internet ca de aia sunt asa de multe site-uri cu ele.winking