| Robertos33 a întrebat:

Am auzit un zvon ca, la noi la scoala, vor sa ne puna camere de filmat in clasa, este legal asa ceva?

Răspuns Câştigător
| marinteodora a răspuns:

Da este legal.Parintii te pot supraveghea de la servici si la noi vor sa ne puna

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu ar fi legal?
La câtă nebunie este în prezent prin școli, camerele ar trebuie să fie prezente și la toalete!
Pa, pa.

| GAmesh07 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

LA toalete? Sa vada ala cat de mare o are ala sau ce?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru GAmesh07):

Bună.
M-am referit la toaletă, nu la locul unde este amplasat wc-ul!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Si pe langa camere va exista sistemul de amprente antichiul, cand elevul intra si iese din scoala pune degetul sa i se deschida usa, asa vede la ce ora intra si cand iese. Asa ca mai greu e sa chiulesti in urmatoarele luni scolare.

| DiamondEyes a răspuns:

Doamneee rolling on the floor)

peste 5 ani scolile vor deveni mai ceva ca inchisorile laughing))

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Da este adevarat.Am auzit si de ceva cartele la intrare in scoala si ceva catalog nu stiu pe calculator sa vada parintii absentele si notele!

| RazzyFUnik a răspuns:

Da

| Αγάπη a răspuns:

Sigur ca este legal... asa se va proceda de acum in colo pentru supraveghierea copiilor [ cam nasol... dar n-ai ce sa-i faci ] si la noi o sa puna oh go on

| Artemis94 a răspuns:

In primul rand sunt mii de scoli in tara asta...si in al doilea rand da este legal.desi mi se pare ca alte lucruri ar trebui sa aiba prioritati(la ioan bojor reghin unde merg eu ar mai trebui sali de clasa si vestiare mari)

| andrey843 a răspuns:

Da este legal pentru ca vor sa afle daca se copiaza la teste,sa vada daca copii sparg un geam,o tabla, rup o masa, un scaun si alte prostii.Deci,da,este legal.

Răspuns utilizator avertizat
| greatLOL a răspuns:

Da.Este legal,pentru ca la noi, in Romania, am ajuns atat de jos incat e nevoie de o camera sa supravegheze o clasa.Asa de rai am ajuns,copiem la teste,la teze,la BAC, injuram, ne batem.Asta exemplu le dati voi astia de 14-18 alora mici? Ce o sa fie peste 100 de ani? Copii de varsta de 11-18 ani vor invada populatia.Viitorul vostru, copii!

| sorin12 a răspuns:

De legal ar fi legal dar... serioslaughing? camere de filmat in claselaughing?
nu cumva ai auzit uh ca la intrare in scoli sau pe holuri?

| craist a răspuns:

Da este legal si in toata scoala chiar mai putin in baie ca naa big grin happy

| DreamNight a răspuns:

Normal ca e legal nu sunt prosti aia