| Sotaro324 a întrebat:

Am ceva goluri la matematica... stie cineva ce as putea face? sa iau meditatii de la 0?...

Răspuns Câştigător
| IngerasulMicutz a răspuns:

Da, ar trebui sa iei meditatii, de la 0 si vei putea sa te uiti si tu pe carte si vei intelege si mai bine si incetul cu incetul vor disparea acele golurihappy funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa ar fi cel mai bine

| zurick a răspuns:

Pai eu am goluri la geometrie, la algebra n-am probleme si fac pregatire cu fostul meu profesor numai la geometrie si am luat-o fix de la 0.Cred ca asa e cel mai bine sa faci si tu.

| voineapaula a răspuns:

Pai vorbeste cu parinti tai sa faca legatura cu cel mai bun profesor din orasul tau.