| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut cateva compuneri narative libere in engleza, dar nu am nici o tema in minte. big grin Despre ce as putea sa scriu?batting eyelashes puppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Asasina ...nu am creut rezolvarea la nici o tema straight face. Nu am cerut compunerea deja facuta, am cerut doar o tema. Daca tot nu iti convine nu trebuia sa raspunziwinking

| Asasina a răspuns:

Nu ai citit reguulile nu? nu ai voie sa pui intrebari pentru ati rezolva temele.iti sugerez sa retragi intrebarea sau contul va fi suspendat sau sters.