| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o scutire pentru scoala, iar doctorita m-a intrebat de cand stau acasa, si eu i-am spus ca de miercuri, dar miercuri am fost la scoala, asa ca am scutirea pana marti (inclusiv), nu se poate face ceva sa stau si miercuri acasa? Pentru ca miercurea trecuta am fost la scoala.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am inteles intrebarea, dar nu poti sta mai mult decat data inscrisa pe actul de scutire, daca mai stai o zi vei avea absente nemotivate in ziua respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru Zalenko):

Atunci du-te si vorbeste!

Răspuns utilizator avertizat