| KoBrAVaSaluta a întrebat:

Am fost la cangurul la romana si am luat 195 puncte... stie cineva daca ma calific la baraj? sunt in clasa a 6... anul trecut cu cat s-a trecut la baraj? ziceti-mi si mie plz

2 răspunsuri:
| stefanel11 a răspuns:

Mada nu se gaseste pe site.degeaba te dai interesanta.mda...si eu am fost la canguru.sunt a 7-a am luat 239...nu se stie inca sigur de la cat se califica.am auzit zvonuri prin scoala cum ca doar primii 25% se vor califica, altii spun ca se califica toti care au peste un anumit punctaj(de exemplu 250-50 la cls 7-8 si 200-50 la voi)