| yyyyy a întrebat:

Am inteles ca trebuie sa completez o cerere la liceu cand ma voi inscrie. ce fel de cerere? legat de ce?

2 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

O sa ti se dea o cerere tip in care vei scrie numele liceului, profilul si datele personale

| zuzuzic a răspuns:

Pai o sa ai un dosar de inscriere, facut de scoala [ cel putin asa e la mine ], iei dosarul si te duci la liceul unde ai fost repartizat/a, si ceri o cerere de inscriere, sau ceva de genu', o completezi pe aia, o bagi la dosar, iti depi dosarul, si voi la! esti la liceubatting eyelashes.