| RoxanaGhost a întrebat:

Am intrat azi pe edu sa vad repartitia, iar eu si inca niste colegi nu apaream [mentionez ca noi am dat probe la licee vocationale]. Exista vreun site unde pot vedea repartitia pe judet [jud. Suceava] la licee vocationale? :-s
Dau funda crying [Scuzati daca am pus categoria gresita dar sunt panicata rau crying ]

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este firesc sa nu te regasesti in acele liste! Cei admisi la liceele vocationale NU sunt repartizati computerizat!
Listele cuprinzand candidatii declarati admisi la un liceu vocational au fost afisate inainte de repartitia computerizata, respectiv in data de 6 iulie 2015.

| Andreea555012 a răspuns:

Dupa data de 15 iulie fiecare scoala este obligata sa afiseze la avizier repartitia fiecarui elev in parte, nu conteaza la ce licee au dat.