| Tudor_Elena_1999 a întrebat:

Am intrat la Jurnalism, dar nu stiu cat este prima rata a taxei. Imi puteti spune?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O afli foarte simplu, uitandu-te pe site-ul facultatii sau intreband la secretariat ori contabilitate, le poti da telefon.

| BlankWhite a răspuns:

1.Nu avem de unde sa stim nici noi deoarece nu ai specificat la ce facultate ai intrat si in ce oras.
2.Dai un search pe internet, mai exact pe site-ul facultatii respective la care ai intrat si sigur o sa gasesti.