| Drippy a întrebat:

Am intrat la Titu maiorescu pe administrarea afacerilor in engleza si voiam sa va întreb ce opinie aveți despre aceasta universitate. Cum sunt profesorii și materia?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Am vazut care-i treaba la faculta de info, deci presupun ca pot da niste insighturi generale. In mare materia e aceeasi peste tot, doar ca standardele de intrare/promovare sunt net mai ne-competitive.
Profesorii am auzit ca n-au asteptari, ori realizeaza ca predau intr-o faculta privata, cel putin la info.