| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Am intrat pe mess si mi-au aparut cateva id`uri noi. Vorbesc in engleza si spun ca mi-au luat id`ul de pe messenger directory pentru chat si webcam. Tin neaparat sa se dezbrace la web etclaughing. Sa fie vreun program. sau ce? Ce e messenger directory mai exact?straight face

4 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Norocul taulaughing
Sunt fete sau baieti?smug

| micurutza2005 a răspuns:

Si eu am primit din astea sa le dau accept ne iau id de pe cine stie ce site cu messenger pers.astea se ocupa numai cu asta :sex web etc.sant niste perversi nu merita sa le tii id in lista ta da-le delete si ignore din lista de messenger si alta data da-le ignore nu accept cand vezi de astia ca iti cer acceptul pot fi si romani si se dau drept straini si vb in engleza, nu merita sa iti bati capul cu ei si seteaza pe ignore cine nu e din lista ta pe mess poate nu mai te asalteaza astia happysucces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai si totusi cat de bine sti engleza pentru a sti ca au spus sa se dezbrace?
messenger directory nu exista si inseamna ca cineva isi bate joc de tinehappy vorbim mai multe pe idiu meu mary_greuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@xonia din cate stiu eu exista. Si pe mine personal ma spameaza, la propriu, primesc cel putin 2 add-uri pe zi straight face, deja ma dispera si tind sa cred ca nu sunt persoane ci un program deoarece toti dar TOTI spun exact acelasi lucru (dar nu mau pus sa ma dezbrac pana acum rolling on the floor ) daca are cineva vreo solutie de a ii opri sa zica pls.