| Adriana_1090 a întrebat:

Am luat 3 la mate si 8 la romana la examen! si media din anii V-VIII imi iese 9? nu mai am cuvinte.

Răspuns Câştigător
| Azazel_2358 a răspuns:

Nu te mai plange atat ca iese medie mare oricumlaughing

4 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

10 la mate, 9, 60 la romana, media din 5-8 9,78 si media de admitere 9, 79 laughing

| bby a răspuns:

Cam mica media la mate big grin oricum succes! love struck nu mai ai cuvinte ca esti bucuroasa?

| aTi a răspuns:

Si eu la fel... am luat 5 la mate 5 la romana si aveam media 8 20 acum e 6 75crying ce sa zic? depune contestatie la mate daca esti sigura.

| Adriana_1090 explică:

Nu stiu.eu cam eram vulnerabila cand am aflatlaughing plangeam nu mai puteam vorbi... dar sincer elevi foarte buni la mate au luat 4 asa ca BV MIE!