| Mioow a întrebat:

Am mare nevoie de sfaturile voastre. happy Sunt in clasa a 8-a si vreau sa merg la liceu pe profil stiinte ale naturii dar nu ma pot decide intre Lucian Blaga si Avram Iancu. Cei care sunteti din CLUJ si sti cate ceva despre aceste licee va rog mult sa ma ajutati in a lua aceasta decizie. happy Daca din intamplare ati fost sau sunteti elevi la una din scolile acestea va rog eu sa imi spuneti cate ceva despre profesori, ma rog, scoala in general. Merci. :*

P.S: dau fundiţăwinking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ambele sunt licee bune :)
Eu îţi recomand Liceul Teoretic "Lucian Blaga".

Vezi şi mediile la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......luj-napoca

Toate cele bune.

1 răspuns:
| geoka23 a răspuns:

Dupa mine Lucian Blaga, sa stii s-a auzit foarte mult despre el chiar si in strainatate.Ex eu sunt in Italia, si am vreo ca-ti va colegi italieni care au facut liceul la Lucian Blaga (Liceul Teoretic Cluj Napoca) si au fot foarte multumit modalitatile si structura invatamantului.