| ion2015 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, vreau sa ma transfer la alt profil din sem 2 tot la mine in liceu, ce credeti sa anunt de acum directoarea? ca numai am rabdare, maine vb ca diriga ce ziceti e devreme sa vb de acum de transfer si cu cine sa vb mai intai in afara de diriga?

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Pai sincer sa-ti zic, vorbeste cu d-na directoare ca ai de gand ca sa te transferi.Cred ca iti va zice ca e devreme.Transferul nu se face de pe o zi pe alta, si se face si in functie de locurile disponibile la liceul respectiv/al profilului. Oricum anunt-o din timphappy