| Anjeli_Tabaran_1971 a întrebat:

Am nevoie de denumirea unui film despre 2 barbati care au fost diagnosticati cu cancer si acestia au decis sa faca o calatorie in jurul lumii deoarece unul din ei era foarte bogat. doar denumirea filmului in orice limba va rooooogg

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The bucket list
http://www.imdb.com/title/tt0825232/

| Mihai87 a răspuns:

Ei nu mai spune...chiar amandoi au facut cancer in acelasi timp? Tumorile sunt vorbite cred ca altfel nu-mi explic. tongue

| minrest a răspuns (pentru Mihai87):

Draga Mihai, puteau sa se cunoasca la oncolog sau la tomograf.